Hakkımızda

TEKNOSAV İLAÇLAMA LTD.ŞTİ.  27 Ocak 2005 – 25709 tarih ve sayılı Halk Sağlığı Alanında Haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik kapsamına uygun olarak 30.04.2010-5 tarih ve sayılı T.C Gaziantep Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü tarafından İlaç Uygulama  İzin Belgesi alarak Faaliyetine başlamış ve Sağlığınız için Teknolojik Savaşım Sloganıyla yola Çıkmıştır.

Firmamız Deneyimli Ziraat Mühendisleriyle ve Teknik kadrosuyla İnsan Sağlığını tehdit eden tüm zararlıları kontrol altında tutmak ve mücadele etmek amacıyla kurulmuştur.

Kullanmış olduğumuz ilaçlar, Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ürünler olup, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve pestisit değerlendirme birimi (WHOPES) tarafından onaylıdır.


Vizyonumuz

Ülkemiz İnsanlarına Daha Sağlıklı Ve Daha Mutlu Bir Yaşam Sürdürebilmeleri İçin kaliteli güvenilir  hizmetleri sunmaktır.


Misyonumuz

Çevreye duyarlı, toplumsal, düşüncesel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içersinde sektörümüzde en iyi hizmetleri teknolojik uygulama,ilaç ve cihazlarla vermektedir. Birlikte çalıştığımız kişi, kurum, kuruluşlar ve çalışanlarımız açısından oluşturduğumuz güvenilirliği sürdürmek ve her zaman tercih edilen iş paydaşı olmaktır.

YUKARI